Nasz zakład powroźniczy to rodzinna firma z wieloletnimi tradycjami, prowadzona z dziada pradziada od ponad 200 lat, po dzień dzisiejszy.
Została założona przez rodzinę Czarnieckich w 1956 roku, a w obecnej formie funkcjonuje od 2006 roku.

Image Alt

O firmie

Kilka słów o naszej firmie

Czarnieccy liny

Nasz zakład powroźniczy to rodzinna firma z wieloletnimi tradycjami, prowadzona z dziada pradziada od ponad 200 lat, po dzień dzisiejszy. Została założona przez rodzinę Czarnieckich w 1956 roku, a w obecnej formie funkcjonuje od 2006 roku. Jesteśmy renomowanym producentem wszelkiego rodzaju wyrobów powroźniczych, lin i sznurków. Dostarczamy produkty do celów gospodarczych, budowlanych, a także liny specjalistyczne dla żeglarstwa i turystyki. Mogą u nas Państwo nabyć wysokiej jakości liny budowlane, liny żeglarskie oraz liny i sznurki powlekane PCV. Do produkcji lin i powrozów wykorzystujemy zaawansowane technologicznie maszyny polskie i niemieckie. Żeby zagwarantować najwyższą jakość naszych produktów, zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów i regularnie ich szkolimy. Oprócz tradycyjnych lin plecionych, jutowych i bawełnianych, oferujemy także inne produkty, takie jak: kedra tapicerska oraz sznurki ogrodnicze.

66
Lat w branży
949
Zadowolonych klientów
37
Rodzajów sznurów
79
Rodzajów linek
Czarnieccy liny

Jakość i doświadczenie

Atutami naszej firmy jest wieloletnie doświadczenie i wysoka jakość oferowanych produktów Zachęcamy do nawiązaniem stałej współpracy z naszą firmą. Oferujemy atrakcyjne rabaty na cały asortyment produktów. Strategia biznesowa firmy opiera się na oferowaniu klientom produktów wysokiej jakości w możliwie niskiej cenie. Do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie i staramy się wypracować satysfakcjonujący dla klienta model współpracy. Zależy nam na nawiązaniu stałej współpracy, z której będą Państwo mogli odnosić jak największe korzyści dla Waszej firmy. Zapraszamy do współpracy!